Divi neieskaitīti vārti neliedz “Liverpool” gūt panākumu pret “Manchester United”

1 komentārs
PREMIER LEAGUE

Triumfa gājienu Anglijas premjerlīgā turpina “Liverpool”, kas svētdien mājās ar 2:0 pārspēja “Manchester United”.

Spēles rezultātu “Liverpool” atklāja jau 14. minūtē, kad pēc Trenta Aleksandra-Arnolda stūra sitiena bumbu vārtos ar galvu raidīja Virgils van Deiks. Jau pēc 11 minūtēm precīzs bija Roberto Firminu, taču raidījums netika ieskaitīts pārkāpuma dēļ pret “United” vārtsargu Davidu de Heju, ko fiksēja ar video tiesneša asistenta sistēmas palīdzību.

Tāpat aizmugures dēļ neieskaitīti palika Džordžīno Veinalduma vārti 36. minūtē, taču skaistu punktu mačam kompensācijas laika trešajā minūtē pielika Muhameds Salāhs.

Tādējādi “Liverpool” palikusi nepārspēta jau 13 mačos pēc kārtas un atrodas stabilās kopvērtējuma līderpozīcijās, otrās vietas īpašniecei “Manchester City” atrodoties priekšā par 16 punktiem. Zīmīgi, ka pēdējo reizi komanda zaudēja punktus tieši pret “United”, nospēlējot neizšķirti oktobra beigu daļā (1:1).