Divi meistarīgi Musas vārti atnes Nigērijai svarīgu uzvaru pār Islandi

2 komentāri
AFP/LETA

Pasaules kausa izcīņā futbolā piektdien pie svarīgas uzvaras cīņā par turnīra astotdaļfinālu tika Nigērija, kas ar 2:0 uzvarēja Islandi. Abus vārtus nigēriešu labā guva uzbrucējs Ahmeds Musa.

Spēles pirmajā puslaikā neviena no komandām nespēja atklāt rezultātu, bet otrā puslaika ievadā to paveica Nigērija – pazīstamais uzbrucējs Ahmeds Musa skaisti saņēma bumbu vārtu priekšā, triecot to mērķī.

Savukārt 75.minūtē Musa parādīja teicamas ātruma īpašības, apspēlējot gan aizsargu, gan vārtsagu un raidot bumbu pustukšos vārtos – 2:0.

Zīmīgi, ka 83.minūtē Islande varēja samazināt rezultātu, taču Gilvi Sīgurdsons 11 metru soda sitienu aizsita garām vārtiem.

Līdz ar to D grupā Horvātija ir pirmajā vietā ar sešiem punktiem, trīs punkti ir Nigērijai, bet pa vienam Islandei un Argentīnai. Trešajā kārtā Argentīna tiksies ar Nigēriju, bet Horvātija ar Islandi.

Bez Horvātijas, kas jau ir garantējusi vietu astotdaļfinālā, no grupas joprojām var izkļūt jebkura no pārējām trīs izlasēm.