Dibalas un Igvaina vārti ļauj “Juventus” uzvarēt “Inter” un kļūt par Itālijas čempionāta līderiem

SIPA/SCANPIX

Turīnas “Juventus” svētdien Itālijas čempionāta izbraukuma mačā ar 2:1 uzvarēja Milānas “Inter” un kļuva par Itālijas čempionāta līderiem.

Mača 4. minūtē Paulo Dibala ar spēcīgu un precīzu sitienu izvirzīja “Juventus” vadībā. Pēc spēles ar roku soda laukumā, Lautaro Martiness no 11 metru atzīmes panāca neizšķirtu.

Pirmā puslaika beigās vārtus guva arī Krištianu Ronaldu, tomēr mirkli pirms tam Dibala bija aizmugurē un vārti netika skaitīti. Uzvaras vārtus 80. minūtē pēc teicamas Ronaldu un Rodrigo Betankura saspēles guva Gonsalo Igvains.