Dibala kļūst par trešo ar Covid-19 saslimušo Turīnas “Juventus” zvaigzni

Pievienot komentāru
Dibala kļūst par trešo ar Covid-19 saslimušo Turīnas “Juventus” zvaigzni
PA IMAGES / SCANPIX

Argentīnas uzbrucējs Paulo Dibala ir trešā Itālijas A sērijas futbola vienības Turīnas “Juventus” ar koronavīrusu Covid-19 saslimusī zvaigzne, sestdien savā “Twitter” kontā paziņoja pats futbolists.

Itālijas čempione “Juventus” jau paziņojusi, ka Dibala kopš trešdienas ir paškarantīnā.

“Tikai gribēju jums paziņot, ka mēs saņēmām Covid-19 testa rezultātus un to, ka mana draudzene Oriana Sabatini esam pozitīvi,” tviterī ierakstīja 26 gadus vecais uzbrucējs. “Par laimi, mums viss ir kārtībā.”

“Viņu turpinās uzraudzīt. Viņam ir labi un ir simptomi nav manāmi,” teikts kluba paziņojumā.

Dibala pievienojies komandasbiedriem Danielam Rugani un Blezam Matuidi, kuriem arī fiksēta pozitīva reakcija uz koronavīrusu, kas valstī prasījusi jau gandrīz 800 cilvēku dzīvības.

Vēlāk sestdien “AC Milan” klubs apstiprināja, ka komandas bijušais aizsargs Paolo Maldini, tagad – Milānas kluba tehniskais direktors, un viņa 18 gadus vecais dēls Daniels, kurš ir jauniešu komandas spēlētājs, arī cīnās ar šo slimību.

“Paolo un Daniels abi jūtas labi un ir pavadījuši divas nedēļas mājās bez kontaktiem ar citiem,” teikts “AC Milan” paziņojumā. “Viņi atradīsies karantīnā, līdz klīniski atveseļosies, kā paredzēts medicīnas iestādēs noteiktajos medicīniskajos protokolos.”

51 gadu vecais Maldini tiek uzskatīts par vienu no visu laiku labākajiem aizsargiem.