Dibala divu minūšu laikā nokārto “Juventus” panākumu pret “Lokomotiv”

UEFA

UEFA Čempionu līgas D grupas mačā Paulo Dibalas divi ātri vārti spēles noslēdzošajā daļā sekmēja Turīnas “Juventus” panākumu pret Maskavas “Lokomotiv” (2:1).

Mača rezultātu 30.minūtē negaidīti atklāja “Lokomotiv”, kad Aleksejs Mirančuks ar atkārtotu sitienu pārspēja “Juventus” vārtsargu Vojcehu Sčesniju.

Par spīti pārliecinošajai dominancei, “Juventus” savus pirmos vārtus spēja gūt vien 77.minūtē, ar izcilu tālšāvienu izceļoties Paulu Dibalam. Vien divas minūtes vēlāk argentīnietis guva savus otros vārtus, kas sekmēja komandas uzvaru.

Panākums ļauj “Juventus” dalīt pirmo vietu D grupā ar Madrides “Atletico”, kas ar 1:0 agrajā spēlē  pārspēja Leverkūzenas “Bayer 04”.

Tikmēr A grupā pārliecinošu panākumu izcīnīja Parīzes “Saint-Germain”, kas, pateicoties Kliana Mbapē “hat-trick”, ar 5:0 sagrāva “Club Brugge” no Beļģijas.

Līdz ar to parīzieši grupas kopvērtējumā atrodas vēl pārliecinošākā līderpozīcijā. Tuvākā konkurente Madrides “Real” ar 1:0 pārspēja “Galatsaray”, gūstot pirmo panākumu šosezon.

Piecus vārtus vakardienas spēlēs guva arī Mančestras “City” un Totenhemas “Hotspur”, kas attiecīgi sagrāva “Atalanta” (5:1) un Belgradas “Red Star” (5:0). “Hotspur” uzvara ļāva pakāpties uz otro vietu B grupas kopvērtējumā, kamēr “City” nostiprinās C grupas vadībā.