De Brujnes neiesistā “pendele” neļauj “Manchester City” čempionu duelī uzvarēt “‘Liverpool”

1 komentārs
PA WIRE / PA IMAGES / SCANPIX

Anglijas Premjerlīgas pēdējo gadu čempionu duelī “Manchester City” svētdien savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 ar “Liverpool”.

Spēles 12.minūtē “City” aizsargs Kails Vokers soda laukumā paklupināja Sadio Manē, un piešķirto 11 metru soda sitienu pārloecinoši realizēja Mohameds Salahs.

Pēc gandrīz 20 minūtēm Kevina de Brujnes piespēli soda laukumā lieliski apstrādāja Gabriels Žezuss, kritienā sitot garām “Liverpool” vārtsargam Alisonam.

Vēl pēc desmit minūtēm de Brujnem bija iespēja izvirzīt “City” vadībā, bet Beļģijas izlases līderis aizsita garām “pendeli”.