Komentāri
Dāvis Ikaunieks otro reizi pēc kārtas kļūst par apļa labāko Virslīgas jauno spēlētāju
Foto: F64

Žurnālistu un klubu galveno treneru balsojumā par šīs SMScredit.lv Virslīgas sezonas otrā apļa labāko jauno spēlētāju atzīts FK Liepāja pussargs Dāvis Ikaunieks, kurš šādu titulu saņēma arī čempionāta 1. apļa ietvaros.  

Jau vēstīts, ka, sākot ar 2015. gada sezonu, SMScredit.lv Virslīgas čempionātā tiks noteikts un sveikts katra apļa labākais jaunais spēlētājs. Kandidātus izvirza Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome, savukārt balsojumā piedalās mediji un visu klubu galvenie treneri. Būtiskākais kritērijs šīs balvas saņemšanai ir vecuma ierobežojums, proti, spēlētājam ir jāatbilst U-21 vecuma kategorijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LFF Treneru padome 1. apļa labākā jaunā spēlētāja titulam izvirzīja 6 kandidātus no 5 SMScredit.lv Virslīgas klubiem, kuru vidū vislielāko balsotāju atbalstu guva Liepājas pussargs Dāvis Ikaunieks. Arī otrā apļa ietvaros labākā jaunā spēlētāja balvai tika izvirzīts Dāvis Ikaunieks, kā arī Vladislavs Gutkovskis (Skonto FC), Endijs Šlampe (FK Liepāja) un Anastasijs Mordatenko (FK Ventspils).

Atšķirībā no katra mēneša labākā spēlētāja noteikšanas procesa, šoreiz balsojumā aicināti piedalīties arī visu 7 virslīgas klubu galvenie treneri, kā arī balsojumā viedokli izsaka arī Latvijas futbola žurnālisti. Arī otrajā aplī ar pārliecinošu balsu vairākumu triumfē Liepājas spēlētājs Dāvis Ikaunieks, kurš ar piemiņas balvu tiks sveikts gaidāmajā komandas mājas spēlē 15. augustā, kad FK Liepāja tiksies ar Rīgas FS METTA/Latvijas Universitāte.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl