Dānijas un Īrijas futbolisti PK kvalifikācijas “play-off” mačā nospēlē neizšķirti

2018.gada Pasaules kausa (PK) kvalifikācijas Eiropas zonas “play-off” kārtas pirmajā mačā Dānija savā laukumā nospēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar Īriju.

Dāņi šajā mačā vairāk kontrolēja bumbu, taču nespēja savu pārsvaru pārvērst vārtu guvumā. Atbildes spēle notiks otrdien Dublinā, uzvarētājai divu spēļu summā iegūstot ceļazīmi uz Pasaules kausa finālturnīru.

Dāņi Pasaules kausa finālturnīrā spēlējuši četras reizes, 1998.gadā sasniedzot ceturtdaļfinālu. Iepriekšējo reizi dāņi finālturnīrā spēlēja 2010.gadā, kad neizkļuva no apakšgrupas.

Tikmēr īri finālturnīrā spēlējuši trīs reizes un arī viņiem labākais sasniegums ir ceturtdaļfināls, ko izdevās iespēt 1990.gadā. Īrijas izlase iepriekšējo reizi finālturnīrā spēlēja 2002.gadā, kad apstājās astotdaļfinālā.

Ceturtdien Horvātijas izlase savās mājās ar 4:1 sagrāva Grieķiju un Šveice viesos ar 1:0 uzvarēja Ziemeļīriju, bet piektdien Zviedrija savā laukumā ar 1:0 uzvarēja Itāliju.