Dānija gūst skaistus vārtus momentiem bagātā neizšķirtā pret Austrāliju

AFP/LETA

Pasaules kausa izcīņā futbolā ceturtdien C apakšgrupas spēlē Dānija cīnījās neizšķirti 1:1 ar Austrāliju. Skaistus vārtus mača ievadā guva dānis Kristians Ēriksens.

Spēles rezultātu jau septītajā minūtē atklāja Dānijas izlases spožākā zvaigzne Kristians Ēriksens. Anglijas kluba “Tottenham Hotspur” uzbrūkošais pussargs ar spēcīgu sitienu no soda laukuma robežas bija precīzs.

38.minūtē Austrālija panāca neizšķirtu 1:1 – savā soda laukumā ar roku nospēlēja dānis Jusufs Poulsens, un cīņas galvenais tiesnesis nozīmēja 11 metru soda sitienu, kuru realizēja austrāliešu kapteinis Mails Džedinaks.

Mača turpinājumā abām izlases izveidoja vairākas teicamas vārtu gūšanas iespējas, tomēr rezultāts uz tablo nemainījās – 1:1.

Tādējādi C grupā Dānijai ir četri punkti, bet Austrālijai viens. Dienas turpinājumā spēli šajā apakšgrupā aizvadīs Francija un Peru.

Pirmajā kārtā Francija ar 2:1 uzvarēja Austrāliju, bet Dānija ar 1:0 Peru.