“Crystal Palace” Londonas derbijā sarūgtina “Fulham” Premjerlīgas atgriešanās spēlēs

Reuters/Scanpix

Pie panākuma Anglijas Premjerlīgas 1.kārtas mačā sestdien tika “Crystal Palace” vienība, kas Londonas derbijā ar 2:0 izbraukumā pārspēja “Fulham” komandu, kas atgriezās augstākajā līgā pēc četru gadu prombūtnes.

Spēles rezultātu 41.minūtē atklāja Džefrijs Šlups, kurš sita spēcīgi no šaura leņķa, bet mača izskaņā – 79.minūtē – komandas līderis Vilfrīds Zaha izmantoja pretinieku vārtsarga kļūdu un visai viegli dubultoja rezultātu.

“Fulham” šajā vasarā iztērēja vairāk nekā 100 miljonus britu mārciņu jaunu spēlētāju iegādei, turklāt septiņi no viņiem šo spēli sāka pamatsastāvā.

Citās spēlēs Londonas “Chelsea” izbraukumā ar 3:0 uzvarēja “Huddersfield Town”, “Bournemouth” ar 2:0 pārspēja Kārdifas “City”, bet “Watford” ar tādu pašu rezultātu tika galā ar “Brighton & Hove Albion”.