Komentāri
”Crystal Palace” kļūst par pirmo premjerlīgas komandu, kas atbrīvo galveno treneri
Frankam De Būram nāksies pamest Londonas komandu. (Foto: AFP/LETA)

Anglijas futbola premjerlīgas klubs Londonas “Crystal Palace” no komandas galvenā trenera amata atbrīvojis pazīstamo Nīderlandes speciālistu Franku de Būru, pirmdien pavēstīja vienība.

De Būra vadībā “Crystal Palace” jauno sezonu iesākusi ar četriem zaudējumiem četrās spēlēs un vārtu attiecību 0:7. Londonas komanda ir vienīgā, kas šajā premjerlīgas sezonā vēl nav guvusi vārtus. “”Crystal Palace” šorīt atbrīvojusi no amata Franku de Būru. Vēlamies pateikties Frankam par viņa smago darbu. Jaunais galvenais treneris tiks apstiprināts tuvākajā laikā,” teikts “Crystal Palace” paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā de Būru pēctecis tiek minēts Anglijas izlases bijušais galvenais treneris Rojs Hodžsons. Pašlaik 47 gadus vecais de Būrs pie “Crystal Palace” stūres stājās jūnijā, parakstot līgumu uz trim gadiem, kas gan lauzts pēc nepilnu trīs mēnešu darba. Tiesa, daudz skaudrāks liktenis “Crystal Palace” galvenā trenera amatā bijis Deivam Besetam, kurš 1984.gadā tika atlaists pēc četru dienu darba.

De Būrs amatā aizstāja bijušo Anglijas valstsvienības galveno treneri Semu Elerdaisu, kurš “Crystal Palace” vadīja kopš pērnā gada decembra, palīdzot londoniešiem nosargāt vietu premjerlīgā. Pēc sezonas Elerdaiss nolēma vismaz uz laiku pārtraukt trenera gaitas.

De Būrs iepriekšējo sezonu sāka pie Itālijas A sērijas kluba Milānas “Inter” stūres, taču arī pēc nepilniem trim mēnešiem tika atbrīvots no galvenā trenera amata. Savukārt pirms tam viņš sešus gadus vadīja titulēto Nīderlandes komandu Amsterdamas “Ajax”, četras reizes kļūstot par valsts čempionu. Tāpat de Būrs strādājis par Nīderlandes izlases galvenā trenera asistentu, 2010.gadā palīdzot valstsvienībai sasniegt Pasaules kausa izcīņas finālu.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl