“Crystal Palace” fani netīšām izdemolē savas komandas autobusu

0 Komentāru
“Crystal Palace” fani netīšām izdemolē savas komandas autobusu
Foto: REUTERS/SCANPIX

Anglijas futbola premjerlīgas komandas Londonas “Crystal Palace” līdzjutēji pagājušajā nedēļas nogalē izdemolējuši savas komandas autobusu, domājot, ka ar to pārvietojas pretinieki.

Sestdien “Crystal Palace” komanda premjerlīgas spēlē uzņēma “Middlesbrough” vienību un naktī pirms tās uz autobusa, kas stāvēja pie kādas viesnīcas, ar krāsu tika lieliem burtiem uzpūsts uzraksts “Crystal Palace FC”. Neskatoties uz notikušo, Sema Elerdaisa vadītā komanda izmantoja šo pašu autobusu, lai dotos uz spēli starp premjerlīgas lejasgala vienībām.

Kā vēlāk tviterī norādīja viens no “Crystal Palace” komandas treneriem Dīns Voterss, notikušais nodarījis 40 000 mārciņu (46 000 eiro) lielus zaudējumus. Svarīgajā mačā “Crystal Palace” komanda izcīnīja panākumu ar rezultātu 1:0 un izkļuva no izkrišanas zonas. Vienība pašlaik ar 22 punktiem 26 spēlēs ieņem 17.vietu, bet “Middlesbrough” ar tikpat punktiem ir pozīciju zemāk.

Zīmīgi, ka uz 18.vietu, kas jau ir izkrišanas zonā, ar 21 punktu atkāpusies pagājušās sezonas Anglijas čempione Lesteras “City”. Nesen galveno treneri Klaudio Ranjēri atlaidusī čempione pirmdien uzņems spēcīgo “Liverpool” vienību.

0 Komentāru