Covid-19 pārslimojušajam “Chelsea” futbolistam randiņš ar skaistu dāmu beidzas ar arestu, skaistulei ar nonākšanu slimnīcā

1 komentārs
Covid-19 pārslimojušajam “Chelsea” futbolistam randiņš ar skaistu dāmu beidzas ar arestu, skaistulei ar nonākšanu slimnīcā
AFP/SCANPIX

Londonas “Chelsea” uzbrucējs Kalums Hadsons-Odojs iekļuvis futbolistu sarakstā, kam uzspļaut Covid-19 karantīnas noteikumiem.

Randiņš ar skaisto dāmu tomēr nenoritēja kā plānots. Agrā svētdienas rītā skaistule pēc strīda ar Hadsonu-Odoju izsauca ātro palīdzību un policiju. Sieviete tika nogādāta slimnīcā, futbolists arestēts un nogādāts policijas iecirknī.

”Viņa ieradās ap astoņiem vakarā un izskatījās ļoti krāšņi, kā meitene no TV šova. Viņai bija ļoti grezna “Louis Vuitton” soma,” laikrakstam stāstīja futbolista kaimiņš.

19 gadus vecais futbolists pērn ar “Chelsea” parakstīja piecu gadu līgumu. Šosezon viņš 17 Anglijas Premjerlīgas spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

Martā Hadsonam-Odojam tika konstatēta saslimšana ar Covid-19. Viņš nav pirmais no Premjerlīgas futbolistiem, kuri uzspļauj koronavīrusa ierobežojumiem.

“Manchester City” un Anglijas izlases zvaigzne Kails Vokers ar draugu koromavīrusa laikā nolēma papriecāties divām prostitūtām. Klubs joprojām izmeklē šo incidentu. “Aston Villa” kapteinim Džekam Grēlišam klubs piesprieda soda naudu par viesošanos pie drauga. Grēlišam nepalaimējās iekļūt nelielā avārijā.

“Everton” uzbrucēju Omāru Niasi policija martā pieķēra braucot mašīnā trīs draugu pavadībā.

Lielbritānijas valdība jūnijā atļāvusi atsākt rīkot sporta sacensības.