Covid-19 pa pēdām: Koronavīrusa uzliesmojums Liverpūlē tiek saistīts ar ČL maču starp “Liverpool” un Madrides “Atletico”

2 komentāri
Covid-19 pa pēdām: Koronavīrusa uzliesmojums Liverpūlē tiek saistīts ar ČL maču starp “Liverpool” un Madrides “Atletico”
IMAGO IMAGES / SCANPIX

Koronavīrusa uzliesmojums Liverpūlē tiek saistīts ar 11.marta UEFA Čempionu līgas spēli starp  “Liverpool” un Madrides “Atletico”, ziņo BBC.

Spēli “Anfield” stadionā noskatījā vairāk kā 52 tūkstoši līdzjutēju, starp kuriem bija 3000 “Atletico” fani. Madridē tobrīd jau daļēji bija stājušies spēkā koronavīrusa dēļ ieviestie ierobežojumi.

Liverpūles domes sabiedrības veselības departamenta direktors Metjū Eštons laikrakstam “Guardian” sacīja, ka spēli vajadzēja atcelt, savukārt Madrides mērs Hosē Luiss Martiness-Almeida nedēļas nogalē paziņoja, ka atļaut tūkstošiem “Atletico” fanu doties uz Liverpūli bija kļūda.

Bergāmo pilsētas mērs Džordžio Gori vēl marta beigās paziņoja, ka 19. februārī Milānā notikusī Čempionu līgas spēle starp Bergāmo ”Atalanta” un ”Valencia” bija kā bioloģiska bumba.

Tomēr Lielbritānijas valdības galvenā zinātniskā konsultanta vietniece Anžela Maklīna uzskata, ka, lai apstiprinātu apstiprinātu saikni starp 11.marta spēli un jebkuriem koronavīrusa gadījumiem, nepieciešama turpmāka izmeklēšana.

Liverpūles slimnīcās ar Covid-19 miruši 246 cilvēki.

Pagājušās sezonas Čempionu līgas uzvarētāji “Liverpool” 11.marta spēlē zaudēja ar 2:3, divu maču summā piekāpjoties ar 2:4 un izstājoties no turnīra.