“City” un “Hotspur” atbildes spēlē sarīko pamatīgu bombardēšanu, vietu pusfinālā dramatiski izcīna Totenhema

1 komentārs
TOTTENHAM HOTSPUR

UEFA Čempionu līgās pusfinālā iekļuvusi Totenhemas “Hotspur”, kas septiņu vārtu drāmā piekāpās Mančestras “City” ar 3:4. Divu spēļu summā tika fiksēts 4:4 neizšķirts, taču vietu pusfinālā Totenhemai nodrošināja vairāk gūtie vārti izbraukumā.

Mača liktenīgie vārti tika gūti 73.minūtē  – veiksmīgā rikošetā precīzs Fernando Lorente. Kompensācijas trešajā minūtē potenciālos uzvaras vārtus divu spēļu summā guva “City”, taču pēc video atkārtojuma izskatīšanas tie netika ieskaitīti.

Kārtīgu adrenalīna devu abas komandas sagādāja jau pirmajā 21 minūtē, kopā gūstot piecus vārtus. Vispirms ceturtajā minūtē rezultātu “City” labā atklāja Rahīms Sterlings, taču 7. un 10. minūtē Heumings Sons izcīnīja vadību totenhemiešiem. Uz Mančestras atbildi ilgi nebija jāgaida, jo jau 11.minūtē izlīdzinājumu panāca Bernando Silva, taču 21. minūtē pārsvaru ar otro vārtu guvumu atguva Sterlings.

Šāds rezultāts “City” joprojām nebija derīgs, jo divu spēļu summā bija neizšķirts, kas nozīmēja “Hotspur” panākumu. 59.minūtē divu vārtu pārsvaru ieguva Serhio Aguero, tomēr Totenhema spēja būt precīza vēl reizi un panākt dramatisku iekļūšanu pusfinālā.