“Basel” sagādā “City” pirmo zaudējumu savā laukumā kopš 2016. gada

Autors: REUTERS

Trešdien UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē Mančestras “City” savā laukumā ar rezultātu 1:2 zaudēja “FC Basel”, piedzīvojot pirmo zaudējumu savā laukumā kopš 2016. gada decembra.

Mača 7. minūtē  Bernaldu Silva veikli apspēlēja pretinieku futbolistu un atdeva lielisku piespēli uz tālo stabu Gabrielam Žezusam, kurš netraucēti ieraidīja to tukšā vārtu stūrī. 10 minūtes vēlāk mājinieki iekrita pretuzbrukumā. Silva savā laukumā pusē palaida garām Blasu Riverosu, kurš iemeta bumbu soda laukumā un Mohameds Eljunusi neviena netraucēts ar spēcīgu sitienu pārspēja “City” vārtsargu Klaudio Bravo.

71. minūtē Eljunusi aizskrēja no “City” futbolistiem, piespēlēja Mihaelam Langam, kurš neapturot bumbu raidīja to tuvajā stūrī.  Turpinājumā “City” neizdevās atspēlēties un tika piedzīvots negaidīts zaudējums – 1:2, taču tas netraucēja Mančestrai sasniegt ceturtdaļfinālu, jo divu spēļu summā mājinieki uzvarēja ar rezultātu 5:2.