“City” nospēlē neizšķirti pret “Olympique”, taču nodrošina vietu ČL astotdaļfinālā

MANCITY

UEFA Čempionu līgas F grupas spēlē Mančestras “City” nospēlēja 2:2 neizšķirti ar Lionas “Olympique”, kas gan ļāva priekšlaicīgi nodrošināt vietu astotdaļfinālā.

Arī šajā spēlē rezultāts tika atklāts otrajā puslaikā. Pēc ātras pārkāpuma izspēles 55.minūtē ar izcilu tālšāvienu izcēlās Maksvels Kornē – 1:0 Lionas kluba labā. Taču jau 62.minūtē pēc soda sitiena izspēles bumbu ar galvu vārtos raidīja Emeriks Laports, izlīdzinot spēles rezultātu.

81.minūtē ar otro vārtu guvumu spēlē izcēlās Kornē, taču divas minūtes vēlāk Agvero atgrieza neizšķirtu un spēles rezultāts vairs nemainījās.

“City” ar trim uzvarām piecās spēlēs nodrošināja vietu astotdaļfinālā, taču “Olympique”, kura šobrīd atrodas otrajā vietā, uz papēžiem min “Shaktar”, kuri atpaliek par diviem punktiem.