Cirkins tiek iekļauts komandas pieteikumā, ”Hotspur” pārvar FA kausa trešo kārtu

REUTERS/SCANPIX

Anglijas futbolists ar saknēm Latvijā Deniss Cirkins (Čirkins) otrdien pirmo reizi bija Totenhemas “Hotspur” komandas pieteikumā, viņa pārstāvētajam klubam pārvarot Anglijas Futbola asociācijas (FA) trešo kārtu.

“Hotspur” atbildes spēlē savā  laukumā ar 2:1 pārspēja “Middlesbrough”, divu maču summā uzvarot ar 3:2.

Otrajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Džovani Lo Selso, “Hotspur” futbolistiem izmantojot pretinieki vārtsarga un aizsarga nesaprašanos. Pēc 13 minūtēm Ēriks Lamela “Middlesbrough” laukuma pusē atbruņoja pretinieku un pats noslēdza uzbrukumu ar sitienu vārtos.

Septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Džordžs Seville ar sitienu pa zemi no soda laukuma robežas vienus vārtus atguva.

Pirmo reizi “Hotspur” pieteikumā bija 17 gadus vecais aizsargs Cirkins, kuram ir Īrijas pase, bet vecāki nāk no Daugavpils. Viņš regulāri spēlē Totenhemas kluba U-19 komandā, kā arī pārstāvējis Anglijas U17 izlasi.

2016. gadā viņš Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas izlasē Eiropas tūres ietvaros aizvadīja divas spēles. Kamēr aizsargs nav piedalījies oficiālā spēlē Anglijas pieaugušo izlasē, tikmēr viņam durvis uz Latvijas valstsvienību nav aizvērtas.