Čīle turpina uzņemtos ”apgriezienus” un Copa America finālā cīnīsies ar Argentīnu

Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Copa America finālā iekļuvusi Čīles valstsvienība, kas ar 2:0 pieveica Kolumbijas izlasi. Finālā čīlieši sacentīsies ar argentīniešiem ar kuriem jau šajā turnīrā tikušies.

Spēles sākums čīliešiem padevās varens – jau septītajā minūtē pēc Kolumbijas spēlētāja Huana Kvardado kļūdas bumbu pretinieku vārtos raidīja Čārlzs Arangiss. Četras minūtes vēlāk Čīles izlase prata dubultot pārsvaru. Aleksis Sančess pretuzbrukumā trāpīja pa vārtu stabu, bet pirmais pie atlēkušās bumbas bija Hosē Fuencalida, kurš raidīja apaļo priekšmetu tukšos vārtos.

Otrajā puslaikā Kolumbijas atspēlēšanās iespējas vēl sliktākas padarīja Karloss Sančess, kurš nopelnīja otro dzelteno kartīti un atstāja izlasi mazākumā. Mačs noslēdzās ar 2:0 un Čīles izlase otro reizi pēc kārtas iekļuva Copa America finālā, kur cīnīsies ar Argentīnas izlasi. Interesanti, ka abas valstsvienības šajā turnīrā tikās apakšgrupas mačā, kad ar 2:1 pārāka bija Argentīna.