Čīle pēdējās minūtēs ar videoatkārtojuma palīdzību izrauj uzvaru pret Kamerūnu

0 Komentāru
Čīle pēdējās minūtēs ar videoatkārtojuma palīdzību izrauj uzvaru pret Kamerūnu
Foto: imago/Xinhua/SCANPIX

Pateicoties diviem gūtajiem vārtiem pēdējās minūtēs, Čīles futbola izlase Konfederāciju kausa spēlē ar rezultātu 2:0 (0:0) apspēlēja Kamerūnu.

Desmit minūtes pirms pamatlaika beigām uz maiņu nākušais Londonas “Arsenal” futbolists Aleksis Sančess veica centrējumu un ar galvu izvēlās Arturo Vidals no Minhenes “Bayern”, bet otros vārtus jau kompensācijas laikā pēc lieliskas individuālās darbības izveidoja Sančess, ko realizēja Eduardo Vargass. Sākotnēji Vargasa vārtu guvumu līnijtiesnesis novērtēja kā gūtu pēc aizmugures stāvokļa, tomēr pēc tam video tiesnesis apstiprināja vārtu guvumu.

Video: Čīle ar 2:0 pieveic Kamerūnu

Zīmīgi, ka pirms tam mačā viens Čīles vārtu guvums pēc atkārtojuma noskatīšanās netika ieskaitīts, jo Vargass bijis nelielā aizmugures stāvoklī. Čīles izlase turnīrā piedalās kā Dienvidamerikas spēcīgāko izlašu turnīra “Copa America” čempione un ir viena no sacensību galvenajām favorītēm, kamēr Kamerūna šī gada sākumā triumfēja Āfrikas Nāciju kausā.

Kamerūnas izlasei atgriešanās Konfederāciju kausā bija ļoti emocionāla – iepriekšējo reizi šajā turnīrā tā spēlēja 2003.gada pusfinālā, kad cīņas laikā uz laukuma nomira Marks Vivjēns Fo. Šīs abas komandas spēlē B apakšgrupā. Vēl vienā tās cīņā pirmdien tiksies 2014.gada Pasaules kausa uzvarētāja Vācija un Āzijas zonas labākā komanda Austrālija.

0 Komentāru