Cigaņika un Dubras pārstāvētās komandas Ukrainas premjerlīgā cīnās ar mainīgām sekmēm

INSTAGRAM

Latvijas futbolista Andreja Cigaņika pārstāvētā Luhanskas “Zorja” trešdien Ukrainas premjerlīgas spēlēs izcīnīja uzvaru, bet Kaspara Dubras “Oleksandrija” piedzīvoja zaudējumu.

“Zorja” viesos ar 1:0 (0:0) uzvarēja “Dnipro-1” komandu.

Cigaņiks bija spēles pieteikumā, bet laukumā nedevās.

Luhanskas komandai uzvaru spēles 79.minūtē no 11 metru atzīmes nokārtoja Vladlens Jurčenko.

Tikmēr citā spēlē Dubras pārstāvētā “Oleksandrija” mājās ar 0:2 (0:1) piekāpās Kovalivkas “Kolos”.

Dubra “Oleksandrija” pieteikumā nebija iekļauts.

Abām Latvijas futbolistu pārstāvētajām komandām šī bija pirmspēdējā spēle šosezon. Svētdien sezonas pēdējo spēli abas komandas aizvadīs savā starpā.

Šosezon pēc četru gadu pārtraukuma Ukrainas čempionātā uzvaru priekšlaicīgi nodrošinājusi Kijevas “Dinamo”. Iepriekš četras sezonas pēc kārtas par valsts čempioni tika kronēta Doņeckas “Šahtar”.

“Zorja” ar 47 punktiem 25 spēlēs ieņem trešo vietu, bet “Oleksandrija” ar 29 punktiem ir septītā.