“Chelsea” vai “Manchester City” – kurš izcīnīs Anglijas Superkausu?

0 Komentāru
“Chelsea” vai “Manchester City” – kurš izcīnīs Anglijas Superkausu?
AP/SCANPIX

Jaunā Anglijas futbola sezona svētdien sāksies ar tradicionālo “Community Shield” spēli jeb Anglijas Superkausu. Vemblija stadionā Anglijas kausa ieguvēji Londonas “Chelsea” par trofeju cīnīsies ar Premjerlīgas čempioniem “Manchester City”.

Pēdējo 13 gadu laikā tikai trijos gadījumos cīņa par Superkausu ir notikusi bez “Chelsea” vai “City” piedalīšanās. “Chelsea” pēdējo reizi trofeju izcīnīja 2009.gadā, ar 2:1 uzvarot Londonas “Arsenal”, savukārt “Manchester City” futbolisti 2012.gadā ar 3:2 uzvarēja savus svētdienas pretiniekus.

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Anglijas Superkausa izcīņa ir jaunās sezonas pirmā oficiālā futbola spēle, kurā savā starpā tiekas Premjerlīgas čempioni “Manchester City” un Anglijas kausa ieguvēji “Chelsea”. Svētku gaisotnē un sacensību noskaņojumā mums būs iespēja novērtēt abu komandu jaunās sezonas modeļus. “Manchester City” ir saglabājuši visus savus līderus, papildus vēl savam sastāvam pievienojot alžīrieti Rijadu Mahrezu no Leicester City. Līdz ar to arī šajā sezonā Pepa Gvardiolas vadītā vienībā būs viens no lielākajiem  spēkiem Eiropas futbolā. Atšķirīga situācija ir “Chelsea” nometnē – klubs šķīries no galvenā trenera Antonio Kontes un viņa aizstājējs Mauricio Sari salīdzinājumā ar savu priekšgājēju komandas spēli veido pēc pavisam citiem principiem. Kā tas viss izskatās laukumā, skatāmies svētdien pārraidē no Vemblija stadiona!”

Anglijas Superkauss kanālā Viasat Sport Baltic un platformā Viaplay:

·     Svētdien, 5.augustā 16:55 “Chelsea” – “Manchester City”

0 Komentāru