Chelsea” Premjerlīgas mačā spēlē neizšķirti ar “Burnley”

Sportimage/PA Images/SCANPIX

Londonas “Chelsea” pirmdien Anglijas Premjerlīgas mačā nospēlēja neizšķirti 2:2 ar “Burnley” vienību.

Visi četri vārti tika gūti spēles pirmajās 24 minūtēs, bet turpmākajā mača gaitā “Chelsea” saskārās ar pretinieku ciešu aizsardzību, kas neļāva izcīnīt uzvaru.

Pirmie šajā mačā vārtus guva viesi, Džefam Hendrikam pēc stūra sitiena no soda laukuma robežas triecot bumbu tīklā. Tiesa, četras minūtes vēlāk ar raidījumu no aptuveni 12 metriem Ngolo Kantē izlīdzināja rezultātu.

Vēl pēc divām minūtēm jau “Chelsea” bija vadībā, jo bumbu no labās puses vārtu stūrī trieca Gonsalo Igvains. Vārtu birums noslēdzās 24.minūtē, kurā Ešlijs Bārnss no vārtu priekšas panāca 2:2.

“Chelsea” šajā mačā zaudēja 18 gadus veco uzbrucēju Kelamu Hadsonu-Odoi, kuram Ahilejam cīpslas plīsuma dēļ sezona beigusies priekšlaicīgi. Viņš šosezon visu turnīru ietvaros 24 spēlēs guva piecus vārtus.

“Domāju, ka otrajā puslaikā nespēlējām īstu futbolu, izšķiedām tikai laiku,” secināja “Chelsea” galvenā trenera Antonio Kontes palīgs Džanfranko Dzola.