“Chelsea” pēdējās minūtēs izvairās no apkaunojuma pret līgas pastarīti Kārdifas “City”

PREMIERLEAGUE

Par mata tiesu no negaidīta zaudējuma Anglijas Premjerlīgā izvairījusies Londonas “Chelsea” – 2:1 pret līgas pastarīti Kārdifas “City”, abus vārtus gūstot mača noslēgumā.

Pirmajā puslaikā neviena no komandām vārtus nespēja gūt, taču uzreiz pēc pārtraukuma pārsteigumu sagādāja “City”, izvirzoties vadībā 46.minūtē, precīzs Viktors Kamarasa.

Šāds rezultāts saglabājās līdz pat 84.minūtei, kad izlīdzināt rezultātu izdevās Sesaram Aspilikvetam, tikmēr kompensācijas laika pirmajā minūtē panākumu londoniešiem izrāva Rubens Loftus-Čīks.

Līdz ar to “Chelsea” līgas kopvērtējumā ar izcīnītiem 60 punktiem 31 spēlē panākusi piektajā vietā esošo “Arsenal”, kura gan aizvadījusi vienu spēli mazāk. Turpat ceturtajā vietā ir arī Mančestras “United”, kurai 31 mačā 61 punkts, un Totenhemas “Hotspur” trešajā pozīcijā ar 61 punktu 30 spēlēs.