“Chelsea” noliek uz lāpstiņām Madrides “Real” un nodrošina Čempionu līgas Anglijas finālu

AP/SCANPIX

“Chelsea” trešdien UEFA Čempionu līgas pusfināla atbildes spēlē ar 2:0 uzvarēja Madrides “Real” un iekļuva finālā, kur tiksies ar “Manchester City”. Pirmā spēle Madridē beidzās neizšķirti 1:1.

Spēles 28.minūtē pēc Kaja Haverca sitiena bumba atsitās pret pārliktni, un pirmais pie tās bija Timo Verners, izvirzot Aristokrātus vadībā.

Uzvaras vārtus “Chelsea” komandā spēles 28.minūtē pēc Kaja Haverca piespēles guva Tīmo Verners.

Mača izskaņā Kristians Pulišičs soda laukumā precīzi piespēlēja uz vārtu priekšu Meisonam Mauntam, kurš pielika punktu Madrides cerībām uz 17.finālu – 2:0.

“Chelsea” Čempionu līgas finālā iekļuva trešo reizi. 2008.gadā Londona klubs 11 metru sitienu sērijā piekāpās “Manchester United”, bet 2012.gadā “pendelēs” pieveica Minhenes “Bayern”.