Londonas “Chelsea” komanda sestdien Anglijas futbola premjerlīgas spēlē savā laukumā ar 3:1 (1:1) uzvarēja Svonsī “City” vienību, sperot vēl vienu soli tuvāk čempionu titulam.

Spēles rezultātu 19.minūtē atklāja “Chelsea” pussargs Fransesks Favregass, kuram šī bija 300.spēle premjerlīgā, bet pirmā puslaika pēdējā minūtē Svonsī vienība pēc Fernandu Ljorentes sitiena atjaunoja līdzsvaru.

Tomēr otrajā puslaikā labāka bija premjerlīgas līdere, 72.minūtē Pedro Rodrigesam panākot 2:1, bet punktu cīņai 84.minūtē pielika Djegu Kosta.

“Mēs dominējām šajā spēlē un parādījām teicamu raksturu, gūstot pelnītu uzvaru, taču turpinājumā ir jāsaglabā koncentrēšanās, lai sasniegtu savu mērķi,” pēc spēles atzina “Chelsea” galvenais treneris Alberto Konte.

“Chelsea” izcīnīja 17.uzvaru pēdējās 20 premjerlīgas spēlēs.