“Chelsea” dramatiskā mača izskaņā izrauj uzvaru Ņūkāslā; Salahs turpina spīdēt “Liverpool” rindās

1 komentārs
AP/SCANPIX

Pie panākumiem Anglijas Premjerlīgas trešajā kārtā aizvadītās nedēļas nogalē tika līdervienības Londonas “Chelsea” un “Liverpool”, kas iesākušas sezonu ar perfektu uzvaru bilanci.

“Chelsea” izbraukumā ar rezultātu 2:1 pārspēja Ņūkāslas “United” vienību. Visi vārti tika gūti spēles izskaņā – 76.minūtē beļģis Edens Azārs realizēja 11 metru soda sitienu, bet 83.minūtē mājinieki panāca neizšķirtu, kad precīzi ar galvu sita uzbrucējs Hoselu.

Ilgi gan rezultāts šāds nenoturējās, jo 87.minūtē pēc Markosa Alonso sitiena bumbu savos vārtos neveiksmīgi raidīja aizsargs Deandre Jedelins .

Citā spēlē “Liverpool” savu skatītāju priekšā ar minimālu rezultātu 1:0 uzvarēja Braitonas un Hovas “Albion”. Par spīti nospiedošajam mājinieku pārsvaram mājinieki guva tikai vienus vārtus – precīzs sitiens 23.minūtē izdevās komandas līderim Mohamedam Salaham.

Tāpat trešo uzvaru sezonas ievadā izcīnīja “Watford” klubs, kas ar 2:1 noturēja panākumu par Londonas “Crystal Palace”.