“Chelsea” ČL fināla mēģinājumā uzvar “Manchester City” un atliek Premjerlīgas čempionu kronēšanu

EPA/SCANPIX

“Chelsea” sestdien UEFA Čempionu līgas fināla mēģinājumā ar 2:1 uzvarēja “Manchester City” un atlika Pilsētnieku kronēšanu par Anglijas Premjerlīgas čempioniem.

Spēles 44.minūtē Serhio Agvero izvirzīja “City” vadībā, un jau pēc pāris minūtēm argentīnietim bija iespēja no 11 metru atzīmes mājnieku pārsvaru dubultot. Agvero “pendeli” izpildīja Panenkas stilā, taču “Chelsea” vārtsargs Eduards Mendī neuzķērās uz viltību un viegli tvēra bumbu.

Otrajā puslaikā Hakims Ziješs vispirms izlīdzināja rezultātu, un kompensācijas laikā Markoss Alonso guva uzvaras vārtus, vismaz uz dienu atliekot “City” kronēšanu par Premjerlīgas čempioniem.