“Chelsea” ceturtdien var likt Liverpūlē pludot šampanieša upēm

1 komentārs
“Chelsea” ceturtdien var likt Liverpūlē pludot šampanieša upēm
AFP/SCANPIX

Ceturtdien, 25. jūnijā, Londonas “Chelsea” savā “Stamford Bridge” stadionā tiksies ar čempioniem “Manchester City”. Frenka Lamparda kluba uzvaras gadījumā vai pat nospēlējot neizšķirti, “City” noliks savas pilnvaras un par čempioniem tiks kronēti “Liverpool” futbolisti. Nenokavē Anglijas Premjerlīgu kanālā TV3 Sport, kas pieejams arī platformā Go3!

Kaut arī ceturtdienas vakarā “Stamford Bridge” stadionā tiksies divi titulēti Anglijas klubi, kuri katrs izcīnījis pa sešiem tituliem, spēles iznākums šoreiz vairāk ietekmēs citu leģendāru komandu.

Ja “Manchester City” neizdosies Londonā tikt pie trīs punktiem, pirmo reizi par Anglijas Premjerlīgas čempioniem tiks kronēti “Liverpool” futbolisti.

Savus pirmos 18 titulus “Liverpool” izcīnīja vēl pirms Premjerlīgas izveidošanas 1992.gadā, un nu jau 30 gadus Sarkanajiem nav izdevies kļūt par Anglijas čempioniem.

Pirms šāda vēsturiska brīža nobāl pat abu spēles dalībnieku uzdevumi un mērķi. Maz ticams, ka kādam izdosies Pepa Gvardiolas Pilsētniekiem atņemt otro vietu. Toties Zilajiem cīņā par ceturto vietu tabulā uz papēžiem min “Manchester United”.

Šī būs “Chelsea” un “Manchester City” 150. tikšanās līgas spēlēs. Līdz šim Londonas klubs izcīnījis 60 uzvaras, 50 reizes zaudējis un 39 mači beigušies neizšķirti.

Pirmā apļa spēlē “City” savā “Etihad” stadionā izcīnīja uzvaru ar 2:1.

Ilvars Koscinkevičs, TV3 Sport komentētājs:

“Kad “Liverpool” futbolisti 2019. gada vasaras ievadā triumfēja UEFA Čempionu līgā, Liverpūles pilsēta teju vārda tiešajā nozīmē pludoja šampanietī, jo tik liels šī dzirkstošā dzēriena patēriņš tur līdz šim bija ierasts vien Jaungada svinībās. Domāju, šampanieša iegāde pēdējās dienās atkal ir daudzu šīs pilsētas iedzīvotāju dienas kārtībā, jo tas mirklis līdz vēsturiskajam triumfam ir dienu vai pat stundu jautājums. Ja šovakar, 25. jūnijā, tuvākā sekotāja turnīra tabulā “Manchester City” nespēs no “Stamford Bridge” aizvest trīs punktus, šampaniešu pudeļu korķi atkal lidos… “Liverpool” nav triumfējusi Anglijas futbola čempionāta spēcīgākajā līgā kopš 1990. gada, tāpēc šampanietis būs īpaši salds. Un “Chelsea” šo svētku atnākšanu var paātrināt! Pēdējo gadu pieredze rāda, ka šis Londonas klubs ir īpaši meistarīgs tā brīža čempionu sarūgtināšanā. Proti, “Chelsea” nav zaudējusi tā brīža čempioniem Premjerlīgā savu skatītāju klātbūtnē jau 12 spēlēs pēc kārtas!”

Anglijas Premjerlīga TV3 Sport kanālos un Go3:

·        Ceturtdien, 25. jūnijā, plkst. 19.50 Burnley – Watford

·        Ceturtdien, 25. jūnijā, plkst. 19.50 Southampton – Arsenal

·        Ceturtdien, 25. jūnijā, plkst. 22.05 Chelsea – Manchester City

·        Sestdien, 27. jūnijā, plkst. 14.20 Aston Villa – Wolverhampton

·        Svētdien, 28. jūnijā, plkst. 18.20 Watford – Southampton

·        Pirmdien, 29. jūnijā, plkst. 21.50 Crystal Palace – Burnley