“Chelsea” Čempionu līgas finālā uzvar “Manchester City” un izcīna otro Kontinenta titulu

“Chelsea” sestdien Portu “Dragao” stadionā Čempionu līgas finālā ar 1:0 uzvarēja “Manchester City” un izcīnīja savu otro Kontinenta titulu.

Pirmais puslaiks aizritēja spraigā cīņā, kurā abām komandām bija iespējas raidīt bumbu mērķī un “Chelsea” savu izdevību izmantoja. Spēles 42.minūtē Meisons Mounts ar piespēli izvirzīja Kaju Havercu uzbrukuma smailē, vācietim apspēlējot pretinieku vārtsargu Edersonu un raidot bumbu mērķī – 1:0.

Londonas futbolisti turpināja veiksmīgi aizsargāties, turklāt 73.minūtē paši varēja dubultot pārsvaru, taču Kristiana Pulisiča sistā bumba tikai nedaudz lidoja garām vārtiem. Mančestras komanda puslaika beigās un kompensācijas laikā izdarīja spiedienu uz “Chelsea” vārtos, tomēr nesalauza pretinieku aizsardzību un uzdevumu augstumos bija vārtsargs Eduārs Mendī.

Pieliktā laika pēdējā minūtē “City” varēja izraut neizšķirtu, taču Rijāda Mahreza sistā bumba lidoja mazliet pāri vārtu stūrim.

Čempionu līgas finālmaču klātienē varēja vērot 16 500 skatītāju.