“Chelsea” atņem čempionu pilnvaras “Manchester City”, ļaujot “Liverpool” izcīnīt pirmo Anglijas titulu 30 gadu laikā

EPA/SCANPIX

Ceturtdien Londonas “Chelsea” Anglijas Premjerlīgas mačā ar 2:1 uzvarēja “Manchester City”, kas ļāva pirmo reizi 30 gadu laikā par Anglijas čempioniem kronēt “Liverpool” futbolistus.

36. minūtē Kristians Pulisičs aizskrēja ātrajā pretuzbrukumā un ar precīzu sitienu gar tālo stabu izvirzīja laukuma saimniekus vadībā.

Otrā puslaika sākumā Kevins de Brujne ar skaistu un ļoti precīzu brīvsitienu panāca neizšķirtu 1:1.

75. minūtē Fernandinju ar roku izsita bumbu no “City” vārtu līnijas, nopelnot sarkano kartīti un 11 metru soda sitienu. “Pendeli” precīzi izpildīja Viljans, ļaujot “Chelsea” izcīnot uzvaru ar 2:1 un noņemot “Manchester City” čempionu pilnvaras.

Vienlaikus svētki varēja sākties Liverpūlē – “Liverpool”, pateicoties “Chelsea” uzvarai nodrošināja pirmo Anglijas čempionu titulu 30 gadu laikā un pirmo kopš Premjerlīgas izveidošanas.

“Liverpool” šis ir 19. Anglijas čempionu tituls. Futbola dzimtenes titulētākajam klubam “Manchester United” ir tikai par vienu vairāk.