Chelsea atbrīvo Mourinju no komandas galvenā trenera amata

Pievienot komentāru
Chelsea atbrīvo Mourinju no komandas galvenā trenera amata
Foto: Flicker

Anglijas čempione futbolā Londonas Chelsea atlaidusi komandas galveno treneri Žuzē Mourinju, ceturtdien paziņoja klubs. Kā zināms, šo sezonu Chelsea pagaidām aizvada ļoti vāji, turklāt pirmdien Anglijas premjerlīgas spēlē ar 0:2 izbraukumā piekāpās Lesteras City futbolistiem, kas negaidīti ir turnīra līdere.

Vēl oktobrī Londonas klubs publiski atbalstīja Mourinju par spīti komandas neapmierinošajiem rezultātiem, taču kopš tā laika Chelsea nebija nākusi klajā ar paziņojumu, kas kaut nedaudz aizstāvētu portugāļu speciālistu. Zīmīgi, ka pēc mača pret Lesteras City komandu Mourinju pavēstīja, ka jūtas nodots pēc šāda futbolistu snieguma. Šādi trenera izteikumi esot saniknojuši vairākus Chelsea spēlētājus.

Pašlaik 52 gadus vecais Mourinju par Chelsea galveno treneri atkārtoti kļuva 2013. gadā, otrajā sezonā aizvadot komandu līdz Anglijas čempiones godam. Iepriekš viņš ar šo klubu strādāja laikā no 2004. līdz 2007. gadam, vietējā čempionātā triumfējot divreiz.

Ar 16 spēlēs izcīnītiem 15 punktiem Chelsea premjerlīgas kopvērtējumā ieņem tikai 16. vietu, izkrišanas zonu apsteidzot par vienu punktu.