Chelsea Anglijas Premjerlīgas mačā ar 5:0 sagrauj Everton

Londonas Chelsea komanda sestdien savā laukumā ar 5:0 (3:0) sagrāva Liverpūles Everton, kas itāļa Antonio Kontes trenētajai komandai vismaz uz vienu dienu ļāva kļūt par Anglijas premjerlīgas līderi, jo punktus zaudēja Mančestras City komanda.

Chelsea labā šajā mačā divus vārtus guva beļģis Edens Azārs, bet pa reizei precīzi bija Markoss Alonso, Djegu Košta un Pedro Rodrigess. Chelsea premjerlīgā izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas, turklāt šajā laikā vārtu attiecība bijusi 16:0.

Tiesa, Londonas klubs nebūtu kļuvis par līderi, ja vien citā mačā Mančestras City nebūtu savās mājās mača beigās izlaidis uzvaru pret Middlesbrough. Šī cīņa noslēdzās neizšķirti 1:1 (1:0). City 43.minūtē pēc Serhio Agvero sitiena izvirzījās vadībā, taču Middlesbrough kompensācijas laika pirmajā minūtē atjaunoja neizšķirtu, vārtus gūstot Martenam de Rūnam.

“Spēlējām labu futbolu un piekto spēli pēc kārtas neielaidām vārtus, kas ir fantastisks rādītājs,” pēc mača sacīja Chelsea treneris Konte. “Visi spēlētāji darbojās ļoti labi un ir patīkami, būt turnīra pirmajā vietā.”

Tiesa, jau svētdien Chelsea var apsteigt Londonas Arsenal un Liverpool, kas vēl aizvadīs 11.kārtas spēles.

Pirms svētdienas spēlēm Chelsea ir 25 punkti 11 mačos, bet Mančestras City atpaliek par punktu. Savukārt pa 23 punktiem ir Arsenal un Liverpool rēķinā, kas svētdien attiecīgi tiksies ar Totenhemas Hotspur un Watford vienībām.