“Chelsea” aizraujošā un rezultatīvā Londonas derbijā pārspēj “Arsenal”

Reuters/Scanpix

Anglijas Premjerlīgā futbolā sestdien vakarā pie panākuma Londonas derbijā tika “Chelsea”, kas aizraujošā spēlē ar 3:2 pārspēja “Arsenal” vienību.

“Chelsea” komanda jau mača 20.minūtē atradās vadībā ar 2:0, kad precīzi sitieni padevās spāņu futbolistiem Pedro un Alvaro Moratam. Turpinājumā “Arsenal” visai vieglās situācijās nespēja raidīt bumbu pustukšos vārtos, tomēr puslaika izskaņā rezultāts tapa neizšķirts.

37.minūtē armēnis Henrihs Mhitarjans ar tālsitienu vienus vārtus atguva, bet četras minūtes vēlāk nigērietis Alekss Aivobi panāca 2:2.

Otrajā puslaikā turpinājās aizraujoša cīņa, abām komandām veidojot lieliskas vārtu gūšanas iespējas. Pārāki beigās izrādījās mājinieki – 81.minūtē Markoss Alonso pēc Edena Azāra piespēle pārspēja Petru Čehu, kas deva uzvaru.

Tādējādi “Chelsea” jaunajā Premjerlīgas sezonā iekrājusi sešus punktus divās spēlēs, bet “Arsenal” sākusi sezonu ar divām neveiksmēm.