“Chelsea” aizraujošā sešu vārtu mačā nospēlē neizšķirti ar “AS Roma”

Pagājušās sezonas Anglijas futbola čempione Londonas “Chelsea” trešdien aizraujošā UEFA Čempionu līgas mačā savā laukumā nospēlēja 3:3 (2:1) ar Itālijas komandu “AS Roma”.

“Chelsea” rindās ar diviem vārtiem atzīmējās beļģu pussargs Edens Azārs, kamēr pretiniekiem ar to pašu atbildēja bosnietis Edins Džeko.

Londonā trešdien norisinājās aizraujošs mačs, bet pirmie rezultātu atklāja mājinieki, kad 11.minūtē skaistu sitienu izpildīja brazīliešu aizsargs Davīds Luišs, bet 37.minūtē Azārs panāca jau 2:0. Laukumā gan dominēja diezgan atklāts futbols, turklāt tikai trīs minūtes vēlāk “AS Roma” komandai vienus vārtus atguva serbs Aleksandrs Kolarovs.

Otrajā puslaikā laukumā bija vērojams līdzīgs futbols, kas bija bagāts ar vārtu gūšanas iespējām. Tā rezultātā 64.minūtē Džeko izlīdzināja rezultātu, turklāt sešas minūtes vēlāk viņš jau izvirzīja Romas komandu vadībā.

Līdz “Chelsea” atbildei gan nebija ilgi jāgaida – 75.minūtē savus otros vārtus spēlē guva Azārs. Lai arī cīņas turpinājumā vārtu gūšanas iespēju netrūka, rezultāts vairs nemainījās, bet jau kompensācijas laikā pašās beigās Londonas vienību no vārtu zaudējuma glāba vārtsargs Tibo Kurtuā.