Čempionu līgas pirmajā pusfinālā Turīnas Juventus tiekas ar Madrides Real

0 Komentāru
Čempionu līgas pirmajā pusfinālā Turīnas Juventus tiekas ar Madrides Real
Foto: AFP/LETA

Ar Itālijas čempiones Turīnas Juventus un Spānijas granda Madrides Real divcīņu šodien sākas UEFA Čempionu līgas pusfināli. Savukārt rītdien pirmo pusfināla spēli aizvadīs Barcelona un Minhenes Bayern. Cīņas sākums Turīnā ieplānots plkst.21.45 pēc Latvijas laika, bet šo dueli tiešraidē pārraidīs televīzijas kanāls Viasat Sport Baltic.

Juventus futbolisti pusfinālu sagaida uz labas nots, jo aizvadītās nedēļas nogalē Turīnas klubam jau ceturto gadu pēc kārtas izdevās kļūt par Itālijas čempioniem, bet kopumā tas par valsts labāko kļuvis jau 31.reizi. Šī komanda joprojām saglabā izredzes uzvarēt trīs turnīros šosezon – bez valsts titula tā var pievienot arī UEFA Čempionu līgas un Itālijas kausa trofejas.

Oskars Morozovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Izcīnījuši ceturto Itālijas čempionu titulu pēc kārtas, Juventus var koncentrēties uz turnīriem, kuru trofejas vēl šosezon var izcīnīt – Itālijas kausa izcīņai un UEFA Čempionu līgai, kurā pretiniekos, pateicoties izlasei, Turīnas klubs saņēmis Madrides Real. Ja ņem vērā, ka grupu turnīrā Juventus ar Real principiālo pretinieku Madrides Atletico tā arī netika galā, savukārt Atletico no turnīra izslēdza Real. Turīnas klubu gaida smags pārbaudījums. Īpaši svarīgi Juventus ir uzvarēt savā laukumā, jo Madridē Real pārspēt būs grūti – madridieši savā laukumā zaudējuši tikai vienā no pēdējām 13 visu turnīru spēlēm.”

UEFA Čempionu līgas spēles kanālā VSB:

Otrdien, 5.maijā

21:35 Turīnas Juventus– Madrides Real

Ceturtdien, 7.aprīlī

01:45 Barcelona – Minhenes Bayern

UEFA Čempionu līgas spēle kanālā TV6:

Trešdien, 6.aprīlī

21:30 Madrides Real – Madrides Atletico

0 Komentāru