Čempionu līgā Juventus savā laukumā tiekas ar Anglijas čempioniem Manchester City

0 Komentāru
Čempionu līgā Juventus savā laukumā tiekas ar Anglijas čempioniem Manchester City
Foto: LaPresse/Scanpix

UEFA Čempionu līgā trešdien tiks aizvadītas piektās, priekšpēdējās kārtas spēles A, B, C un D grupās. Turīnā tiksies smagsvari – Turīnas Juventus pret Manchester City.

Maskavā Aleksandra Cauņas CSKA spēlēs ar spēcīgo Vācijas klubu Wolfsburg, kas var būt Krievijas izlases pēdējā cerībā iekļūt Čempionu līgas astotdaļfinālā.

Toms Prāmnieks, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Kazahstānas čempioniem nepieciešāmi punkti, lai cerētu uz vismaz trešo vietu grupā, kas nodrošinātu dalību Eiropas līgā. Lai gan Astana ieņem pēdējo vietu grupā, tomēr savā laukumā nav zaudējusi un ieprieksējās mājas spēlēs ir spēlējusi neizšķirti. Protams, lai pakāptos augstāk grupā ir vajadzīgs brīnums, un tieši uz tādu Astana var cerēt spēlējot savā laukumā. Skaidrs, ka Benfica punktus nevienam par brīvu nedod un to pierāda iepriekšējā abu komandu savstarpējā spēle, kurā ar 2:0 parāki bija portugāļi.”

Anatolijs Kreipāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”CSKA komandai tā jau ir “būt vai nebūt” kategorijas spēle – proti, zaudējums savā laukumā Vilkiem praktiski atņems pēdējās izredzes tikt izslēgšanas spēļu posmā un – visticamāk – neļaus tikt arī Eiropas līgā sezonas turpinājumā. CSKA sniegumā pēdējās spēlēs ir vērojams kritums (nupat 0:2 zaudējums Krievijas Premjerlīgā Samāras Kriļja Sovetov), savukārt Volfsburgas komanda rāda teicamu sniegumu, par ko liecina 6:0 uzvara Bundeslīgas pēdējā mačā pār Brēmenes Werder. Volfsburgas komanda līdz šim tikai vienreiz zaudējusi klubiem no Krievijas (5 uzvaras un viens neizšķirts), taču Vilki šosezon Čempionu līgā vēl nav guvuši ne punkta viesos, kamēr CSKA šosezon Čempionu līgā savā laukumā nav zaudējis. Žēl, ka savainojuma dēļ CSKA sastāvā acīmredzot nebūs Aleksandra Cauņas.”

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Manchester City nedēļas nogalē saņēma negaidītu pliķi savā laukumā no Liverpool Premjerlīgas spēlē ar 1:4, kas būs komandu saniknojis ne pa jokam. Un atceroties, ka grupu turnīra 1. kārtā nepelnīti tika Juventus vienībai zaudēts, vēl viens arguments Anglijas vicečempionu superkaujinieciskam noskaņojuma. Nemaz nerunājot par to, ka uzvara Manchester City garantēs uzvaru grupā. Pēc katastrofālā sezonas sākuma Juventus sāk uzlabot sniegumu Itālijas čempionātā, taču spēles kvalitāte arvien nav iepriekšējās sezonas līmenī. Cita lieta, ka komanda arvien spēj panākt savu tā saucamajos lielajos mačos – uzvara Etihad stadionā, arī panākums pār Sevilla un nupat pār Milan pašmāju čempionātā tam ir apliecinājums. Galu galā Juventus uzvaras gadījumā panāks, ka pašu rokās pēdējā kārtā būs izšķirt, vai iegūs pirmo vietu grupā!”

UEFA Čempionu līgas spēles kanālā VSB:

Trešdien, 25.novembrī

16:50 Astana – Benfica

18:55 Maskavas CSKA – Wolfsburg

21:35 Turīnas Juventus – Manchester City

23:45 Manchester United – Eindhoven
0 Komentāru