Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas premjerlīgas astotās kārtas spēle negaidītu neveiksmi Londonas derbijā piedzīvoja pērnās sezonas čempione ”Chelsea”, kas ar 1:2 piekāpās pēdējās vietas īpašniecei ”Crystal Palace”.

“Crystal Palace” šo sezonu bija uzsākusi katastrofāli – septiņās spēlēs nulle uzvaru un tikpat gūto vārtu. Tomēr Londonas derbijā pēc mača sarūgtināta bija pērnās sezonas čempione ”Chelsea”, kas piedzīvoja negaidītu ”klupienu”. Pirmajā puslaika sākumā pēc Kabaja sitiena bumba atsitās pret Aspilikvetu un ielidoja ”Chelsea” vārtos, bet dažas minūtes vēlāk Bakajoko rezultātu izlīdzināja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: ”Chelsea” piedzīvo negaidītu fiasko pret ”Crystal Palace”

 

Otrā puslaika sākumā Vilfrīds Zahā pēc eleganta reida panāca 2:1 ”Crystal Palace” labā, turklāt visi ”Chelsea” centieni atspēlēties bija neveiksmīgi. ”Chelsea” pirmo reizi kopš pagājušās sezonas sākuma zaudējusi jau divās spēlēs pēc kārtas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl