Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas premjerlīgas astotās kārtas spēle negaidītu neveiksmi Londonas derbijā piedzīvoja pērnās sezonas čempione ”Chelsea”, kas ar 1:2 piekāpās pēdējās vietas īpašniecei ”Crystal Palace”.

“Crystal Palace” šo sezonu bija uzsākusi katastrofāli – septiņās spēlēs nulle uzvaru un tikpat gūto vārtu. Tomēr Londonas derbijā pēc mača sarūgtināta bija pērnās sezonas čempione ”Chelsea”, kas piedzīvoja negaidītu ”klupienu”. Pirmajā puslaika sākumā pēc Kabaja sitiena bumba atsitās pret Aspilikvetu un ielidoja ”Chelsea” vārtos, bet dažas minūtes vēlāk Bakajoko rezultātu izlīdzināja.

Otrā puslaika sākumā Vilfrīds Zahā pēc eleganta reida panāca 2:1 ”Crystal Palace” labā, turklāt visi ”Chelsea” centieni atspēlēties bija neveiksmīgi. ”Chelsea” pirmo reizi kopš pagājušās sezonas sākuma zaudējusi jau divās spēlēs pēc kārtas.