Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Anglijas premjerlīgas astotās kārtas spēle negaidītu neveiksmi Londonas derbijā piedzīvoja pērnās sezonas čempione ”Chelsea”, kas ar 1:2 piekāpās pēdējās vietas īpašniecei ”Crystal Palace”.

“Crystal Palace” šo sezonu bija uzsākusi katastrofāli – septiņās spēlēs nulle uzvaru un tikpat gūto vārtu. Tomēr Londonas derbijā pēc mača sarūgtināta bija pērnās sezonas čempione ”Chelsea”, kas piedzīvoja negaidītu ”klupienu”. Pirmajā puslaika sākumā pēc Kabaja sitiena bumba atsitās pret Aspilikvetu un ielidoja ”Chelsea” vārtos, bet dažas minūtes vēlāk Bakajoko rezultātu izlīdzināja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: ”Chelsea” piedzīvo negaidītu fiasko pret ”Crystal Palace”

 

Otrā puslaika sākumā Vilfrīds Zahā pēc eleganta reida panāca 2:1 ”Crystal Palace” labā, turklāt visi ”Chelsea” centieni atspēlēties bija neveiksmīgi. ”Chelsea” pirmo reizi kopš pagājušās sezonas sākuma zaudējusi jau divās spēlēs pēc kārtas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl