Čempiona titula pretendente RFS futbola virslīgā svin uzvaru Daugavpilī

NORA KREVŅEVA - BAIBAKOVA, RFS

“Optibet” Latvijas futbola virslīgas spēlē čempionu titula favorīti RFS Daugavpilī ar 3:0 uzvarēja “Daugavpili” un nostiprinājās turnīra tabulas vadībā.

Vārtus guva Tomašs Šimkovičs, Emersons Deusleisānu un Petrs Marešs.

Rezultātu jau desmitajā minūtē ar spēcīgu raidījumu guva Šimkovičs.

Kaut arī mājinieki spēlēja atzīstami, zaudējumu noteica otrā puslaika vidus. 64.minūtē pēc Roberta Savvaļnieka piespēles bumbu vārtos ar galvu raidīja Emesrsons, kurš neilgi pirms tam bija trāpījis pa vārtu stabu.

Drīz pēc tam Andrejs Iličs apspēlēja divus mājinieku aizsargus un tika nogāzts soda laukumā. Laukumu ar sarkano kartīti pēc šīs epizodes atstāja Džošua Akpudže, kuram tā bija jau otrā dzeltenā kartīte.

71.minūtē Marešs ar kreiso kāju 11 metru soda sitienu iesita kreisajā stūrī, mājinieku vārtsargam Ņikitam Šaraņinam lecot pretējā virzienā – 3:0.

Kopvērtējumā pirmo vietu ar 62 izcīnītiem punktiem 26 spēlēs ieņem RFS vienība, otrajā vietā ir “Valmiera” ar 57 izcīnītiem punktiem 25 mačos, bet labāko trijnieku noslēdz “Riga”, kas ir izcīnījusi 47 punktus 25 aizvadītās cīņās. Ceturtajā vietā ar 45 izcīnītiem punktiem 26 spēlēs atrodas “Liepāja”, tālāk ar 35 punktiem 27 mačos un ar 32 punktiem 26 dueļos ir “Daugavpils”. Kopvērtējuma pēdējā vietā atrodas “Metta” ar 20 punktiem 27 spēlēs.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. SERBIJA - LATVIJA

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Neftekhimik” – Rīgas "Dinamo"

Porziņģim aizvadot izcilu pagarinājumu, ”Mavericks” dramatiskā mačā uzvar "Clippers" un revanšējas par svētdienas zaudējumu

Strīdīgi vārti neļauj Rīgas "Dinamo" uzvarēt pamatlaikā, "bullīšos" uzvaru izcīna "Neftekhimik"

Tiesneši skatās virsū un neredz, ka Voronkovam attaisījusies ķivere - noraidījuma vietā tiek ieskaitīti vārti

Latvijas basketbolisti dramatiskā galotnē piekāpjas Serbijai FIBA PK kvalifikācijas pirmajā spēlē

Cibuļskis par sitienu Freibergam metas pārmācīt "Ak Bars" uzbrucēju Gluhovu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Sochi” – Rīgas "Dinamo"

Pirmsspēles apskats: Pēdējās deviņās spēlēs "Neftekhimik" ir dabūjuši 15 punktus no iespējamajiem 18

Rīgas ”Dinamo” izbraukumā piekāpjas trīskārtējiem KHL čempioniem "Ak Bars"

Lebrons Džeimss pārsit aci Stjuartam, izraisa kautiņu un tiek izraidīts no spēles

Jaka vārti ļauj "Sochi" savā laukumā uzvarēt Rīgas "Dinamo"