Čehijas futbolisti pēdējās minūtēs izrauj pārsteidzošu uzvaru pret Angliju

UEFA

Piekdienas vakarā pārsteigumu EURO 2020 kvalifikācijas turnīrā sagādāja Čehijas izlase, A grupas spēlē pēdējās minūtēs izcīnot panākumu pret Angliju (2:1).

Mača sākumā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Vispirms piektajā minūtē piešķirto 11 metru soda sitienu realizēja Harijs Keins, taču vien četras minūtes vēlāk Jakubs Brabecs panāca neizšķirtu.

Otrajā puslaikā Anglijai bija pārsvars bumbas kontrolē (60%:40%), taču čehi izdarīja vairāk sitienus vārtu virzienā (7:3), kas vainagojās panākumā. Par mača varoni kļuva Zdeņeks Ondrāšeks, kurš piecas minūtes pirms pamatlaika beigām no vārtu priekšas pārspēja Džordanu Pikfordu.

Zīmīgi, ka Anglijas izlase nebija zaudējusi pēdējās 44 kvalifikācijas spēlēs, pēdējo zaudējumu piedzīvojot 2009.gadā pret Ukrainu.

Šobrīd A grupas kopvērtējumā abām līderpozīcijās esošajām komandām ir pa 12 punktiem, taču Anglija aizvadījusi par spēli mazāk.