Brīnums izpaliek! Brazīlija kompensācijas laikā izrauj uzvaru pār sīksto Kostariku

2 komentāri
Reuters/LETA

Pasaules kausa izcīņā futbolā piektdien zvaigžņotā Brazīlijas izlase E grupā vien ar pūlēm pārspēja Kostariku – 2:0, abus vārtus gūstot spēles kompensācijas laikā.

Visas spēles garumā pamatīgs teritoriālais pārsvars piederēja mača favorītei Brazīlijai, kas veidoja uzbrukumu pēc uzbrukuma. Brazīlijas izlase pamatlaikā divreiz trāpīja pa Kostarikas vārtu konstrukciju, tāpat vairākas teicamas epizodes nespēja veiksmīgi pabeigt komandas līderis Neimars.

Mača izskaņā tiesnesis nozīmēja 11 metru soda sitienu uz Kostarikas vārtiem, tomēr, noskatoties atkārtojumu – soģis domas mainīja.

91.minūtē Brazīlija beidzot guva vārtus Filipe Koutinju no soda laukuma vidus veiksmīgi trāpīja pretinieku vārtsargam Keiloram Navasam starp kājām. Brazīlija pie sasniegtā neapstājās – vēl četras minūtes vēlāk precīzi sita arī Neimars – 2:0.

Tādējādi Brazīlija divās E grupas spēlēs tikusi pie četriem punktiem, pirmajā kārtā tā cīnījās 1:1 ar Šveici. Otrā grupas spēlē vakarā Serbija tiksies ar Šveici.