Briesmīgi! Apšaudē bārā Dienvidsudānā nogalināti astoņi futbola līdzjutēji
Foto: AFP/LETA

Apšaudē bārā Dienvidsudānas galvaspilsētā Džūbā naktī uz svētdienu nogalināti astoņi futbola līdzjutēji, pirmdien paziņojušas amatpersonas.

Šāvēji bijuši vairāki. Viņi joprojām nav notverti, un viņu motīvi nav zināmi. Apšaude notikusi vienā no Džūbas nabadzīgajām piepilsētām bārā, kur futbola līdzjutēji televizoros vērojuši Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta spēli. Policija sākusi notikušā izmeklēšanu, un valdība solījusi darīt visu nepieciešamo, lai aizsargātu cilvēkus un sauktu pie atbildības vainīgos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāki cilvēki apšaudē ievainoti un atrodas kritiskā stāvoklī. Kopš pilsoņkara sākuma pirms trim gadiem situācija Džūbā kļuvusi nestabila, tostarp pieaudzis dažādu noziegumu skaits un vardarbība.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl