Komentāri

Brazīlijas futbola izlase piedzīvojusi zaudējumu prestižā Copa America turnīra mačā, ar 0:1 zaudējot Kolumbijas valstsvienībai. Vienīgos vārtus kolumbiešu labā mača 36. minūtē pēc standartsituācijas izspēles guva aizsargs Heisons Murillo.

Savukārt mača noslēgumā starp komandām izcēlās asumi, kuru laikā brazīliešu zvaigzne Neimārs ar galvu iesita pretiniekam, par ko saņēma sarkano kartiņu. Neimāra sitiens izraisīja spēlētāju grūstīšanos abu vienību starpā. Tāpat par nesportisku rīcību noraidījumu jau pēc spēles finālsvilpes saņēma kolumbietis Karloss Baka. Līdz ar to Neimāram un Bakam būs jāizlaiž komandu pēdējās apakšgrupas spēles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tiesnešiem ir jāpārstāj domāt, ka viņi ir zvaigznes. Viņi tādi nav, tiesnešiem ir jākontrolē spēles. Visi šeit Dienvidamerikā ir pret brazīliešiem. Kolumbieši zina Neimāra personību un visu spēli provocēja viņu,” pēc spēles bija neapmierināts brazīliešu aizsargs Dani Alvešs. Tikmēr kolumbiešu zvaigzne Hamess Rodrigess atklāja, ka vienībai bijis lielisks spēles plāns, ko izdevies realizēt. “Pirms četrām dienām zaudējam Venecuēlai, kad labi spēlējām. Šoreiz arī spēlējām labi un uzvarējām Brazīliju. Dažreiz tā notiek,” stāstīja Rodrigess.

C grupas galvgalī ar trim punktiem vienā spēlē ir Venecuēla. Tikpat punkti divos mačos ir Brazīlijai un Kolumbijai, bet Peru ir piedzīvojusi zaudējumu savā vienīgajā spēlē.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl