Brazīliešu superzvaigzne Neimars paliek Barselonā līdz 2021. gadam

Pievienot komentāru
Brazīliešu superzvaigzne Neimars paliek Barselonā līdz 2021. gadam
Foto: AFP/LETA

Brazīliešu futbola superzvaigzne Neimars piektdien oficiāli pagarinājis līgumu līdz 2021. gadam ar Spānijas grandu Barcelona, vēsta kluba mājaslapa.

Jau iepriekš šonedēļ parādījās informācija, ka Neimars uz pieciem gadiem pagarinās kontraktu ar Barcelona, par spīti tam, ka bija spekulācijas par viņa pievienošanos Francijas čempionei Parīzes Saint-Germain vai došanos uz Angliju.

Jaunais līgums paredz, ka pirmajos divos gados Neimara izpirkuma maksa nedrīkst būt zemāka par attiecīgi 200 un 222 miljoniem, bet turpmākajos trīs tā būs 250 miljoni.

Ar Barcelona klubu 24 gadus vecais Neimars pērn uzvarēja UEFA Čempionu līgā, turklāt iepriekšējos divus gadus triumfējis arī Spānijas čempionātā.

Neimars uz Barselonas vienību pārcēlās 2013.gadā, ar skandalozu transfēru pārnākot no dzimtenes kluba Santos. Tiek lēsts, ka šajā darījumā klubs un tā tobrīdējais prezidents Sandro Roseljs par futbolistu samaksājuši vairāk nekā deklarētos 57 miljonus eiro.

Barcelona kluba rindās Neimars kopumā ir aizvadījis 141 spēli, kurās guvis 85 vārtus. Kopā ar argentīnieti Lionelu Mesi un urugvajieti Luisu Svuaresu šai komandai ir viena no bīstamākajām uzbrukuma līnijām pasaulē. Neimara kontā arī 70 spēles Brazīlijas izlasē, kurās viņš guvis 46 vārtus.