Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Anglijas premjerlīgas 32. kārtas spēlē pie sarežģīta panākumu tikusi ”Liverpool” vienība, kas izbraukumā ar 2:1 pieveica ”Stoke City” futbolistus. Par galvenajiem uzvaras kaldinātājiem kļuva brazīliešu spēlētāji Kutinju un Firminju, kas katrs guva pa vieniem vārtiem.

Pirmā puslaika izskaņā, 44. minūtē, ”Liverpool” saņēma aukstu dušu – Īrijas izlases uzbrucējs Džonatans Valterss no tuvas distances pārspēja Simonu Minjolē. Otrajās 45 minūtēs Liverpūles komandai nācās krietni ”pasvīst”, lai iegūtu trīs punktus, taču tas izdevās. Vispirms 70. minūtē pussargs Kutinju raidīja apaļo priekšmetu ”Stoke City” vārtos, bet pusotru minūti vēlāk ar teicamu sitienu Roberto Firminju realizēja izgājienu viens pret viens.