“Borussia” supertalants Holans “Covid-19” pandēmijas laikā mudina rūpēties par savu prātu un nodarboties ar meditāciju

Pievienot komentāru
“Borussia” supertalants Holans “Covid-19” pandēmijas laikā mudina rūpēties par savu prātu un nodarboties ar meditāciju
IMAGO IMAGES / SCANPIX

Vācijas bundeslīgas kluba Dortmundes “Borussia” sensācija Ērlings Holans sociālajā tīklā “Instagram” publicējis vērtīgu padomu, kā cīnīties ar stresu, ko radījusi bīstamā “Covid-19” pandēmija un tās dēļ esošie ierobežojumi.

Kā zināms, vien 19 gadus vecais norvēģu futbolists “Borussia” pievienojās 2020.gada sākumā un šokēja visu futbola pasauli. Debijas mačā uzbrucējs, lai gan devās laukumā uz nomaiņu spēles noslēgumā, izcēlās ar “hattrick”, kam pievienoja vēl divus precīzus sitienus otrajā spēlē. Kopumā astoņās bundeslīgas spēlēs Holans guvis deviņus vārtus.

Tāpat komandas rindās spilgta debija izdevās arī UEFA Čempionu līgā, ar diviem vārtiem nodrošinot “Borussia” panākumu UEFA Čempionu līgas pirmajā astotdaļfināla spēlē pret Parīzes “Saint-Germain” (2:1).

“Pandēmijas dēļ ikdienā saskaramies ar lielāku stresu un vairāk neskaidrību nekā ierasts, ” raksta Holans. “Tāpēc, ja šajās dienās jūties īpaši noraizējies, tu neesi viens.”

“Papildus rūpēm par savu ķermeni, mums jārūpējas arī par savu prātu. Meditācija ir nopietna lieta, un tā noteikti var mums palīdzēt regulēt savas emocijas, lai mēs varētu labāk pievērst uzmanību citiem cilvēkiem un rīkoties altruistiskāk. “