“Borussia” arī mājās nespēj gūt vārtus un ļauj “Hotspur” pārliecinoši iekļūt Čempionu līgas ceturtdaļfinālā

UEFA

Par UEFA Čempionu līgas otro ceturtdaļfināla dalībnieci vakar kļuva Totenhemas “Hotspur”, kas astotdaļfināla atbildes spēlē izbraukumā ar 1:o pārspēja Dortmundes “Borussia”, divu spēļu summā izcīnot pārliecinošu panākumu ar 4:0.

Kārtīgu pamatu “Spurs” dalībai ceturtdaļfinālā ielika pirmajā astotdaļfināla spēlē, mājās uzvarot ar 3:0. Šāda pārsvara atspēlēšana “Borussia” bija tikpat kā neiespējama, taču grupu turnīrā tā ar 3:0 un 4:0 savā laukumā spēja uzveikt attiecīgi AS “Monaco” un Madrides “Atletico”.

Šoreiz brīnums nenotika, un Harijs Keins ar mača vienīgajiem vārtiem 49.minūtē dzēsa dortmundiešu cerības uz izglābšanos.

Jau zinojām, ka pamatīgu šoku futbola pasaulē radīja Amsterdamas “Ajax”, kas no turnīra izslēdza iepriekšējo trīs gadu uzvarētāju Madrides “Real”.

Šovakar astotdaļfinālu atbildes spēles aizvadīs Parīzes “Saint-Germain” un Mančestras “United” (pirmajā spēlē 2:0 PSG), kā arī AS “Roma” un “Porto” (pirmajā spēlē 2:1 “Porto”).