Bijusī Anglijas futbola izlases zvaigzne Ovens iespaidīgi debitējis jāšanas sportā

0 Komentāru
Bijusī Anglijas futbola izlases zvaigzne Ovens iespaidīgi debitējis jāšanas sportā
Ovens ar izcīnīto otro vietu. (Foto: PA Wire/PA Images)

Bijušais Anglijas futbola izlases uzbrucējs Maikls Ovens, debitējot kā žokejs, ieguvis otro vietu zirgu skriešanās sacensībās. Labdarības skrējienā slavenajā Askotā 37 gadus vecais Ovens, kurš slavu guva, pārstāvot “Liverpool” komandu, startēja ar zirgu Calder Prince.

Ovens, kurš pēdējās trīs nedēļās nometa 20 mārciņas (9 kilogramus) svara, atklāja, ka bijis priecīgs, ka 1,4 kilometrus garajā skrējienā ticis līdz finišam. “Esmu nokļuvis mājās, būdams vienā gabalā,” viņš sacīja “BBC Radio 5 Live”. “Esmu ļoti apmierināts ar šo pasākumu. Viss beidzies labi, savākts daudz naudas labdarībai un iegūta pieredze.”

Karjeras laikā Ovens pārstāvēja arī Madrides “Real” un Mančestras “United” vienības, bet Anglijas izlasē viņš no 1998. līdz 2008. gadam viņš 89 spēlēs guva 40 vārtus. Kādreizējais futbolists atzinās, ka hipodromā jutis lielāku spiedienu nekā futbolista karjerā. “Visiem interesēja, vai es nokritīšu vai izdarīšu kaut ko ne tā.”

To, vai vēl kādreiz viņš būs redzams kā žokejs, Ovens nevarēja pateikt. Ar Ovenu savulaik tika salīdzināts Latvijas uzbrucējs Marians Pahars, kad viņš 90. gadu beigās sāka spēlēt Anglijas premjerlīgā.

0 Komentāru