Komentāri
Bijušam Anglijas izlases futbolistam sešu gadu ieslodzījumus par seksa skandālu
Foto: AFP/SCANPIX

Bijušais Anglijas futbola izlases pussargs Adams Džonsons ceturtdien tika notiesāts uz sešiem gadiem cietumā saistībā ar seksuālām attiecībām ar bērnu. Pašlaik 28 gadus vecais futbolists atzīts par vainīgu seksuāla rakstura pieskārienu veikšanā 15 gadus vecai meitenei.

Pirms tam Džonsons jau bija atzinies, ka savā automašīnā uzmācies meitenei un viņu noskūpstījis. Tiesa savā ziņojumā teikusi, ka upuris bijusi Sunderland līdzjutēja, kura gaidījusi pēc spēlēm, lai nofotografētos kopā ar savu “mīļāko spēlētāju” Džonsonu, kurš zinājis viņas vecumu. Uz aizdomu pamata par seksuālu tuvību ar 15 gadus vecu meiteni Džonsons tika aizturēts pagājušā gada martā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Februārī Džonsonu atlaida Anglijas prmejerlīgas klubs Sunderland. Pussargs savu karjeru sāka Middlesbrough vienībā, bet uz Sunderland 2012.gadā pārgāja no Manchester City vienības par 10 miljoniem mārciņu (13 miljoniem eiro). Savas karjeras laikā Džonsons 12 spēles aizvadījis arī Anglijas izlasē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl