Bijušais Mančestras “United” treneris saņēmis 15 miljonu mārciņu kompensāciju

1 komentārs
Bijušais Mančestras “United” treneris saņēmis 15 miljonu mārciņu kompensāciju
REUTERS/SCANPIX

Titulētais Anglijas futbola klubs Mančestras “United” pabeidzis saistības ar slaveno portugāļu treneri Žuzē Mouriņu, samaksājot viņam milzīgu kompensāciju.

55 gadus vecais Mouriņu no Mančestras komandas galvenā trenera amata tika atlaists decembrī, bet viņa vietā kā vietas izpildītājs līdz sezonas beigām tika pieņemts kluba leģenda Ūle Gunnars Sūlšērs, kura vadībā vienība uzvarējusi visās piecās līdz šim aizvadītajās spēlēs.

Kā ceturtdien ziņoja britu mediji, Mančestras “United” nu ir noslēgusi visas saistības ar Mouriņu un samaksājusi viņam 15 miljonu mārciņu (16,6 miljonu eiro) lielu kompensāciju par priekšlaicīgu līguma laušanu. Portugāļa kontrakts ar klubu bija spēkā līdz 2020.gadam.

“Klubs ar Mouriņu visas saistības ir nokārtojis, tā kā tagad treneris var pievērsties citiem izaicinājumiem,” laikraksts “The Daily Mail” citē vārdā nenosauktu avotu. “Tiesa, pašlaik viņš nesteidzas ar jauna darba atrašanu un ir gatavs pagaidīt līdz vasarai, ja tas būs nepieciešams.”

Mouriņu vārds vairākkārt izskanējis Spānijas granda Madrides “Real” kontekstā. Šī vienība joprojām turpina spēlēt nepārliecinoši un netiek izslēgts, ka no amata tiks atlaists Santjago Solari.

Madrides komandu Mouriņu vadīja jau no 2010. līdz 2013.gadam, tiekot arī pie Spānijas čempiontitula, tomēr lielākoties vienība bija konkurentes “Barcelona” ēnā, turklāt portugāļu trenerim beigās radās domstarpības ar karaliskā kluba futbolistiem. Līdzīgi tas bija arī Londonas “Chelsea” un Mančestras “United” klubos.

“Real” prezidents Florentino Peress gan vēl joprojām tiek raksturots kā Mouriņu fans, turklāt šis klubs par portugāli interesējies jau rudenī, kad tika atlaists Hulens Lopetegi.

1 komentārs